Varubolaget AB

Hyggesvägen 1 | 824 34 Hudiksvall ​

0650-59 54 00 ​

info@varubolaget.se ​

Öppettider: Mån - Fre 08.00 - 17.00

Vi på Varubolaget

Jörgen Flodman

Försäljning | inköp​

  •  070-346 89 81​  
  • jorgen@varubolaget.se

Gert Brodén​

Försäljning | inköp​

  • 070-346 89 89
  • gert@varubolaget.se​

Lasse Melin​

Försäljning | inköp | Leverans​

  • 070-346 82 47​
  • lasse@varubolaget.se

Andreas Florén​

Försäljning | inköp | administration​

  • 070-346 89 80​  
  • andreas@varubolaget.se

Alexander Melin​

Försäljning

  •  070-346 89 81​      
  • alex@varubolaget.se ​ ​

Rebecka Hübenette

Lager | leverans

  •  073-849 96 75​      
  • rebecka@varubolaget.se​

Marianne Skjaervold

Försäljning | inköp​

  • 070-346 82 47  
  • marianne@varubolaget.se

Theres Söderstedt​

Försäljning | Administration

  •  070-294 98 97      
  • therese@varubolaget.se​

Patrik

Kundmottagare ​

Kontakta oss

  • 0650-59 54 00 ​​
  • info@varubolaget.se
  • Mån - Fre 08:00 - 17:00

Varubolaget tillhandahåller nya och högkvalitativa begagnade kontorsmöbler till företag och offentliga miljöer. Med hög serviceanda och lyhördhet för kundens behov levererar och installerar vi ergonomiska och kostnadseffektiva lösningar. Detta görs, i alla lägen, med absolut största möjliga hänsyn till miljö och natur.

Kontakta oss

    Hyggesvägen 1, 824 34 Hudiksvall 

    info@varubolaget.se

0650-59 54 00